1/09/2013

little changes

Pirmadienį baigėsi semestro atsiskaitymai, taigi net negalėjo būti tinkamesnio laiko išvaizdos pokyčiams. Nors kai Sandra papasakojo apie pasiūlymą išbandyti parduotuvėse netrukus pasirodysiančius plaukų dažus L'oreal wild ombre dažus, iš pradžių buvau nusiteikusi gan kritiškai, bet, manau, iš šypsenos matyti, jog rezultatu esu tikrai patenkinta.

Kodėl kritiškai? Pirmiausia, tai per savo 20 gyvenimo metų niekad nebuvau dažiusi plaukų. Vis susilaikydavau, kai pagalvodavau apie nuolat atauginėjančias šaknis ir vis sausėjančius plaukus. O visų antra, ombre dažymas man atrodo jau truputį pasenęs dalykas, po didžiulės bangos, o bangų aklai sekti nesu linkusi. Tačiau paskui pagalvojau, kad galbūt, galimybei esant, pabandyti vis dėlto verta, tuo labiau, kad dažomi tik galai, kurie po truputį nusikirps ir galėsiu toliau džiaugtis savo natūraliais plaukais.

Taigi, sutikau. Ir visai nesigailiu! Turėjau puikią dieną kartu su blogerėm KotrynaSandra ir Toma. Expert grožio salono meistrai pasirūpino ombre dažymu, vizažistė Vaida Venckutė padarė tikrai puikius makiažus, o paskui dar fotografavomės su Reda Mickevičiūte. Turėjome pakankamai laiko apkalbėti visą pasaulį ir pasidžiaugti viena kitos pokyčiais. 

Galiu ir dar kartą pakartoti, jog džiaugiuosi nauja šukuosena, bent minimalių pokyčių jau seniai norėjau ir jų labai reikėjo! Ir nors nelabai kas pastebi mano ombre, o sesė sakė, jog atrodau lyg su ataugusiomis šaknimis, svarbiausia, jog puikiai jaučiuosi. Lyg grįžusi iš pačių nerealiausių atostogų!
CHANGING IS EVERYTHING

-I.VO-16 comments:

 1. Atrodo nerealiai gražiai, o ombre mada dar nesibaigė, taip kad yra laiko džiaugtis tokiais nuostabiais plaukais!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. nesibaigė, tačiau didžiausia banga jau praėjo ir iš tiesų ombre truputį įgrįsęs įvaizdis :) bent jau man.
   labiau įgrisęs galbūt tamsių plaukų ir šviesių galų derinys, kadangi mano plaukai ir taip šviesūs, atrodo netgi visai natūraliai
   bet kokiu atveju, čia buvo puikus būdas atnaujinti įvaizdį, tikrai džiaugiuosi! Ačiū, Egle!

   Delete
  2. Tau labai tinka ! Iš pradžių netgi sunkoka pastebti skirtumą buvo, profesionaliai nudažė nėra to tokio staigaus perėjimo :)

   Delete
  3. ačiū! perėjimas labiausiai matosi ant plaukų gale, prie kaklo, jie ir šiaip tamsesni, o bendrai tai tikrai nerėžia akies :)

   Delete
 2. Labai grazu :)

  www.rebekasbeautyworld.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. jeeezus koks grazumas sitos mergos :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. aj šiaip sau tokia..

   Delete
  2. nereikia cia tik kuklintis :D

   Delete
  3. taigi reikia, bent kartais ;D

   Delete
 4. labai labai labai graziai :)

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. super, tikrai graziai atrodo :))

  ReplyDelete
 7. Graziai, tinka tau:)

  ReplyDelete